آخوندی و انصاری از نامزدی شهرداری تهران استعفا نداده‌اند

  انتخاب شهردار ۳ روز دیگر

به گزارش آفتاب به نقل از فارس، محسن هاشمی در خصوص انتخاب شهردار آینده تهران گفت: سه‌شنبه 22 آبان ماه شهردار تهران انتخاب خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود آخوندی و انصاری از حضور در انتخابات شهرداری تهران انصراف داده‌اند؟ گفت:‌تا کنون چیزی به دست ما نرسیده است.
هاشمی در خصوص حواشی ایجاد‌شده در مورد حذف نام اوسط هاشمی گفت: ایشان جزو کاندیداهای شهرداری تهران بوده‌اند و نام وی در فهرست 13 نفره کاندیدای شهرداری تا زمان رأی‌گیری در برابر اعضای شورا و خبرنگاران وجود داشت و ادعای حذف نام وی بی‌اساس است. همچنین آقای سیدمحمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در این باره نیز توضیحاتی ارائه کرده است.
وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود 14 رأی‌ رسول کشت‌پور نامزد شهرداری تهران فیک است،‌گفت: تمام این‌ها گمانه‌زنی است در حال حاضر کارها بر روی روال است.
به گفته رئیس شورای اسلامی شهر تهران در روز یکشنبه 20 آبان ماه، تقوی نژاد، حناچی و آخوندی در نوبت صبح و کشت‌پور و انصاری در نوبت بعد از ظهر برنامه‌های خود را برای شهرداری تهران ارائه می‌دهند سپس دو نفر انتخاب و در نهایت در روز سه‌شنبه شهردار تهران انتخاب می‌شود.

این مقاله را به اشتراک بگذارید

لینک خبر:ارسال نظر

فیلدهای اجباری را تکمیل نمایید

درباره ما

درباه ما

تبلیغات

اشتراک در خبرنامه

Top